ÁLLÁSLEHETŐSÉG: Vagyonvédelmi rendszerszerelő

A Söni 2001 Kft. immár 25 éve nyújt biztonságtechnikai szolgáltatásokat ügyfelei részére.

Ezek közé tartoznak a betörésjelző riasztók, tűzjelzők, a kamerahálózatok és még jónéhány gyengeáramú rendszer. Cégünk a környék meghatározó vagyonvédelmi távfelügyeleti szolgáltatója.

Munkatársaink azért érzik jól magukat nálunk, mert nem egy bezárt műhelyben kell dolgozni, hanem változatos helyszíneken. Folyamatosan új ügyfeleknél, változatos feladatokat kell ellátni, mégsem kell hosszú utazásokra számítani, mert munkáink szinte kizárólag Pakson, vagy annak közvetlen közelében vannak.

Vállalkozásunkat családias légkör jellemzi, ahol a segítőkészség elsődleges. A cégvezető nagy tapasztalata, valamint folyamatos képzéseink biztosítják minden munkatársunk szakmai fejlődését.

A meghirdetett állás ideális olyan leendő munkatársnak, aki jól érzi magát egy vidám, tenni akaró csapatban. Aki szereti a rugalmas munkaidőt, tud önállóan dolgozni és be tudja osztani a saját munkaidejét. Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk.

FELADATOK:

  • Riasztó és tűzjelző rendszerek telepítése, javítása, karbantartása
  • Távfelügyeleti rendszer üzemeltetése
  • Kamerarendszerek telepítése, karbantartása
  • Egyéb gyengeáramú hálózatokkal kapcsolatos feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Műszerész, villanyszerelő, informatikus, vagy egyéb villamos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű jártasság az informatikában
  • Legyen igényes a saját munkájával kapcsolatban

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Állandó 8 órás állás
  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Hosszútávú stabil kiszámíthatóság
  • Vidéki munkatársaknak 100% útiköltség térítés

Küldd el önéletrajzodat a soni@soni.hu e-mailcímre!
Telefon: 70/336 5522